DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus budėtojai: „vasarą iškvietimų padaugėjo“

Alytaus apskrityje budėtojai į galimus vaiko teisių pažeidimus sausio mėnesį važiavo – 11 kartų, vasarį – 9, balandį, gegužę, birželį – po 13 kartų, tačiau liepos mėnesį teko vykti net 21 kartą.

„Sudėtingas budėjimas buvo šiąnakt, su kolege važiavome net į keturis iškvietimus“, - naktinio budėjimo įspūdžiais pasidalino Eglė Sinkevičienė, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (toliau - VTAS) budėtoja.

Vasarai perkopus į antrąją pusę galime palyginti iškvietimų į galimus vaiko teisių pažeidimus dinamiką. Ar gali būti taip, kad vasara, šiltas oras, atostogos įtakoja vaiko teisių pažeidimus?

„Sunku pasakyti, kokios to priežastys, bet peržiūrėjus šių metų kiekvieno mėnesio iškvietimus galiu drąsiai pasakyti, kad šilčiausias vasaros mėnuo - liepa sumušė visus rekordus“, - teigė Jolanta Šukienė, Alytaus apskrities VTAS budėtoja.

 „Norėčiau priminti tėvams, auginantiems nepilnamečius vaikus, kad linksmai leisdami laiką, ilsėdamiesi nuo darbų nepamirštų vaikų saugumo. Smagus tėvų vakarėlis netyčia gali sukelti sunkius vaikų išgyvenimus ir net krizę šeimoje. Todėl rinkdamiesi poilsio formą visada pagalvokite ar tinkamai pasirūpinote savo mažųjų saugumu“, - tėvams pataria Žaneta Abromaitienė, Alytaus apskrities VTAS vedėja.

 

X