DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos specialistai stiprina bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai inicijavo susitikimą su Alytuje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Šis susitikimas ypatingai aktualus mobiliajai komandai. „Bendradarbiavimas su nevyriausybinės organizacijos mūsų darbe labai svarbus. Žinodami daugiau apie paslaugas, kurias teikia nevyriausybinės organizacijos, galime šia informacija pasidalinti su šeimomis, atsidūrusiomis krizinėje situacijoje, patarti kur galima kreiptis konkrečiu atveju“, - apie susitikimą pasakojo Alytaus vaiko teisių apsaugos skyriaus mobiliosios komandos vyriausiasis specialistas Virginijus Tamulionis.

Į susitikimą atvyko Alytaus miesto moterų krizių centro, Maltos ordino pagalbos tarnybos, Alytaus miesto bendruomenės centro, organizacijos „Gelbėkit vaikus“, „SOS vaikų kaimai Lietuva“ ir viešosios įstaigos „Devynios galybės“ atstovai.  Pristatę savo veiklas ir teikiamas paslaugas susitikimo dalyviai susipažino su mobiliosios komandos darbu, vykdomomis funkcijomis.

Abejonių nekyla, juk būtent mobiliosios komandos specialistams, dirbantiems intensyvų darbą su šeima, aktualu, kaip padėti šeimai, pasitelkiant ir kitas organizacijas, kad šeima jaustųsi saugi. „Šeimų įtraukimas į bendruomenę gali tapti pagalba žmogui, išgyvenančiam krizę. Žmonės, įtraukiami į tarpusavio pagalbą yra atsparesni patiriamam stresui“, - paaiškino psichologė, mobiliosios komandos vyriausioji specialistė Romalda Stasionienė.

Mobiliosios komandos darbuotojai įsitikinę, kad pagalba kitiems teikia abipusę naudą.  „Dirbdamas mylimą darbą, aš ne tik padedu šeimoms, aš realizuoju save“, - teigė V. Tamulionis.

„Susitikime gavome daug naujos informacijos. Norime paskatinti visuomenę naudotis jai siūlomomis nevyriausybinių organizacijų paslaugomis“, - kalbėjo socialinė darbuotoja, mobiliosios komandos vyriausioji specialistė Ilona Kislienė.

Mobiliosios komandos specialistai įsitikinę: susitikimas buvo produktyvus, o bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis taps dar intensyvesniu.

X