Naujienos

Įvaikinusių šeimų susitikime siautė draugystės vėjas

Rugpjūčio 4–6 d. vienoje iš Lietuvos sodybų įvyko 13-asis įvaikinusių šeimų susitikimas. Tradiciniame vasaros sąskrydyje dalyvavo dvidešimt viena šeima (36 tėveliai ir 32 vaikai) iš Lietuvos. Vieni iš jų renginyje dalyvavo pirmą kartą, kiti – kelintą ar net tryliktą kartą.

Susitikimas, kurio tema – „Draugystės vėjasׅ“, prasidėjo iškilmingai pakeliant vėliavą „Aukime kartu“, pagamintą pagal 2015 m. rugpjūčio 1 d. įtėvių ir vaikų nupieštą medį bei paliktus jų delnų antspaudus. Iš pradžių dalyviai prisistatė žaisdami įvairius žaidimus, o po to visi kartu valgė bendrą vakarienę.

Kitą dieną tėveliai išklausė dr. Ievos Šidlauskaitės-Stripeikienės paskaitą „Kaip nepatekti į krizę – tėvų poros tarpusavio ryšio įtaka šeimai ir vaikams“. O tuo metu vaikai iškylavo, sportavo ir žaidė. Vakare veikė kūrybinės dirbtuvės „Draugystės aitvarai“. Tėveliai, vaikai bei Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai kūrė draugystės aitvarus, ant jų užrašydami svajones.

UAB „Angolita“ (saldumynų parduotuvė „Saldūs Majai“) ir UAB „Rūta“ padovanojo susitikimo dalyviams daug įvairių saldumynų, labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ – knygų (Ignė Zarambaitė „Emilio laiškas“, Gintarė Adomaitytė „Žaliojo namo paslaptis“ ir Diana Lekevičienė „Pasaka apie girnų meškiuką“), o UAB „BTT Group“ kartu su partneriu „ALSO Lietuva“ ir „Acc Distribution“ – spalvinimo priemonių, žaidimų, raktų pakabukų ir kt. UAB „Ponas balionas“ papuošė balionais renginio vietą, taip pat daug spalvotų balionų paleista į dangų per šventės uždarymą.

Beje, UAB „Angolita” (saldumynų parduotuvė „Saldūs Majai“) jau trečius metus, o UAB „BTT Group“ su savo partneriais antrus metus iš eilės prisideda prie šios šventės organizavimo, kaskart pradžiugindamos susitikimo dalyvius įvairiomis dovanomis.

Visų vardu nuoširdžiai dėkojame!

X