DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Kaišiadoryse stiprinamas vaiko gerovės specialistų bendradarbiavimas

Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Kaišiadorių rajone Irena Kiselienė Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centre vykusiame seminare „Koordinuotai teikiama pagalba vaikui ir jo šeimai“ pristatė vaiko teisių apsaugos sistemos naujoves, atsakė į aktualius klausimus.

„Vaiko gerovės komisijų, ugdymo įstaigų socialiniams pedagogams, socialiniams darbuotojams pristatyti esminiai vaiko teisių apsaugos sistemos pasikeitimai, pažeidimų specifika, įsivardytos skirtingų institucijų atsakomybės šioje srityje, aptarti kylantys neaiškumai. Sulaukta daug konstruktyvių klausimų, o išanalizavus konkrečias situacijas, išsklaidytas nepagrįstas nerimas,“ - kalbėjo I. Kiselienė.

Susitikime taip pat aptartos vaikui ir šeimai teikiamos viešosios paslaugas, kompleksinė pagalba šeimai, kalbėta apie bendruomenių namų veiklą. 

Visus vaiko gerovės srityje dirbančius specialistus sukviesti ketinama mažiausiai du kartus per metus. Kitame susitikime viena iš svarbesnių aptariamų temų bus asmens duomenų apsauga.  

 

 

X