DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Kaune suorganizuotas susitikimas su socialinių paslaugų centro specialistais

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai inicijavo susitikimą su Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyriaus specialistais. Šiuo susitikimu buvo siekiama aptarti bendroje darbinėje veikloje iškylančius klausimus ir išspręsti aktualias problemas.

Prieš kelis mėnesius pradėjus įgyvendinti naująją vaiko teisių apsaugos reformą, ilgainiui atsirado neaiškumų ir iššūkių, kurie palietė tiek vaiko teisių apsaugos specialistus, tiek su jais artimai bendradarbiaujančius socialinių paslaugų centro darbuotojus. Minėtojo susitikimo metu abiejų sričių specialistai išsakė savo pastebėjimus dėl konkrečių darbo veiklos trūkumų ir teikė pasiūlymus, kurie leistų efektyviau juos panaikinti. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas atvejo vadybos posėdžio organizavimo aptarimui, darbuotojų atsakomybių paskirstymui ir abipusiams siūlymams, kaip dirbti operatyviau ir kokybiškiau.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyriaus specialistai užsiminė apie savo teikiamų socialinių paslaugų pokyčius, planuojamą centrų patalpų atnaujinimą bei nelaimės ištiktų asmenų apgyvendinimo sąlygų gerinimą.

Susitikimo metu pasidžiaugta, jog abipusis skyrių bendravimas ir bendradarbiavimas vyksta sklandžiai, nevengiama dalintis įžvalgomis ir naudingais patarimais, suteikiama geranoriška pagalba ir palaikymas.

X