DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Kupiškyje vaiko teisių apsaugos specialistai vykdė akciją „Saugios Šv. Kalėdos“

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Kupiškio rajone specialistės ir Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmos budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai vykdė prevencinę akciją „Saugios šv. Kalėdos“.

Prevencinės akcijos metu buvo lankytasi VšĮ Kupiškio vaikų dienos centre. 

Pasak Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Kupiškio rajone vyriausiosios specialistės Ingos Ramanauskienės, vaikams pristatyta vaiko teisių apsaugos skyriaus veikla: „Diskutuota apie vaikų teises ir pareigas, priminta, kur jiems reikėtų kreiptis pagalbos. Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai vaikus informavo, kaip saugiai elgtis ant ledo, šventiniu laikotarpiu saugiai naudoti pirotechnikos gaminius. Supažindino su ugniagesių gelbėtojų veikla, jų kasdienybe.“

Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Kupiškio rajone specialistai ir Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai sveikino visus artėjančių Šv. Kalėdų proga, linkėjo jas sutikti saugiai.

Visiems vaikams buvo įteiktos „Vaiko Konstitucijos“, atminimo dovanos.

X