Naujienos

Nepraleiskite Spalvoto meduolio dienos!

Šį šeštadienį, lapkričio 25 d., 10–18 val. kviečiame atvykti į pasirinktą Spalvoto meduolio dienos kepyklėlę kartu spalvinti meduolių ir taip prisidėti prie globojamų vaikų organizuojamo renginio bei savanorystės skatinimo. 

„Be tėvų globos likusių vaikų savarankiškumo ir savanorystės skatinimas yra labai svarbus ne tik patiems vaikams, bet ir plačiajai visuomenei, būsimiems tėvams. Tokios iniciatyvos suartina šeimą ir draugus, padeda susitikti globojamiems vaikams ir būsimiems įtėviams, skatina globojamų vaikų savanorystę. Norime, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie  šią šventę, ir kuo daugiau tokių vaikų turėtų galimybę joje apsilankyti, todėl prisijungėme prie akcijos ir padėsime į kepyklėles visoje Lietuvoje vaikams atvykti net ir iš pačių atokiausių šalies kampelių“, – teigia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Žydronė Žukauskaitė-Kasparienė, pažymėdama, kad Spalvoto meduolio diena šiemet vyksta 13-oje Lietuvos miestų, daugiau nei 30 kepyklėlių ir bendruomenių.

Detalus šventės žemėlapis su adresais: goo.gl/dSBbDh.

Devintus metus vykstanti Spalvoto meduolio diena kasmet suburia tūkstančius žmonių visoje Lietuvoje kartu su draugais, šeimos ar bendruomenės nariais marginti meduolių. Taip maloniai būnant kartu praėjusiais metais buvo išpiešta apie 10 tūkst. šios prasmingos šventės simbolių – imbierinių meduolių. Tikimės, kad šiemet jų skaičius dar labiau išaugs. 

X