DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Parodoje „Vaikų šalis“ pristatysime akciją „Vaiko globa – neįkainojama dovana“

Jau šį savaitgalį, lapkričio 24–26 d., Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vykdoma socialinė-informacinė akcija „Vaiko globa – neįkainojama dovana“ bus pristatoma LITEXPO parodoje „Vaikų šalis“.

Tarnybos specialistai kartu su Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo atestuotais socialiniais darbuotojais bei savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais supažindins šventės dalyvius su vaiko globos (rūpybos) šeimoje ir įvaikinimo aktualijomis bei galimybėmis. Parodos dalyviams bus teikiama informacinė dalomoji medžiaga, besidomintiesiems bus suteikta visa reikalinga informacija.

Nepraeikite pro šalį!

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba 2014 m. gegužės 2 d. pradėjo socialinę-informacinę akciją „Vaiko globa – neįkainojama dovana“. Akcijos tikslas – kuo plačiau skleidžiant informaciją apie likusių be tėvų globos vaikų globą ir įvaikinimą bei šeimų galimybes priimti į savo namus šiuos vaikus, atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad vaiko globa – neįkainojama dovana ne tik vaikui, bet ir jį globojančiam suaugusiajam, visuomenei bei valstybei.

X