DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Pasvalio rajone tartasi, kaip kurti saugią ir artimą šeimai aplinką globėjų šeimose

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Pasvalio rajone specialistų iniciatyva Pasvalio rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl Globos centro veiklos Pasvalyje.

„Pasitarimo metu aptarti bendradarbiavimo klausimai su Globos centru, pagalbos teikimas globojamiems (rūpinamiems) be tėvų globos likusiems vaikams, ir jų globėjams, pagalbos planų sudarymas ir jų vykdymas, priežiūra,“ - sako laikinai pareigas einanti patarėja Pasvalio rajone Laura Kavaliauskaitė.

Susitikimo metu, anot L.Kavaliauskaitės, numatytos naujų globėjų paieškos, aptarti informacijos dalijimosi klausimai: „Vieningai nutarta bendradarbiauti, konsultuotis, visada aptarti probleminius klausimus, siekiant tinkamai užtikrinti globojamų (rūpinamų) vaikų teises ir interesus, kurti saugią ir kuo artimesnę šeimai aplinką globėjų (rūpintojų) šeimose.“

Susitikime dalyvavo Pasvalio savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus atstovas, atvejo vadybininkė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, Globos centro vadovė bei pavaduotoja, Tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Astra Kanišauskienė ir Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus laikinai patarėjos pareigas Pasvalio skyriuje einanti L. Kavaliauskaitė.

X