DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Ramybė Birštone – ilgalaikio bendro darbo rezultatas

Birštono mieste pranešimai apie galimai pažeidžiamas vaiko teises reti. Bet prevencinis darbas čia itin aktyvus tiek su šeima, tiek ir su jaunuomene: turi tradicijas, yra tęstinis, o įvykusi pertvarka padėjo užtikrinti paslaugų kompleksiškumą.

 „Esame maža bendruomenė, vienas kitą žinome, esant poreikiui, į pagalbą suskumbame laiku, tad sąlyginę ramybę mums tik prevencija užtikrino“, – kalbėjo Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Birštono mieste Romualda Barštienė.

Į bendrą susitikimą šiandien sukviesti Birštono miesto savivaldybės, policijos, gydymo, socialinės krypties įstaigų atstovai, kaip reta, kalbėjo ne apie neįveikiamas problemas, bet pasidžiaugė nuoseklaus bendro darbo rezultatu. Susitikimo metu daug dėmesio skirta tam, kad kiekviena institucija dar kartą išsiaiškintų, kaip atpažinti grėsmes vaikui, į ką dar atidžiau atkreipti dėmesį. Aptartos galimos situacijos mokykloje, ligoninėje, reagavimo būdai, analizuoti konkretūs atvejai. Peržvelgtas šeimai teikiamų paslaugų paketas.

Kauno apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius apima Kauno, Jonavos, Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų, Raseinių rajonus ir Birštono miestą.

X