DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Spalvingas vaikų piešinys neleis pamiršti jų svajonių

Marijampolės savivaldybės Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centre „Židinys“ buvo suorganizuota šventinė popietė „Uždekime kartu Šv. Kalėdų židinį“. Šventė skirta globojamiems ir vaikų dienos centrą lankantiems vaikams. Juk labai svarbu, kad švenčių dvasia pasiektų ir tuos vaikus, kurie auga globos namuose.

Pasveikinti vaikus su artėjančiomis šventėmis ir įteikti jiems kalėdinių dovanų atvyko Marijampolės savivaldos atstovai, miesto tarybos nariai, Sasnavos seniūnė ir Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Dovilė Burbaitė.  

Jauki  ir nuoširdi vaikų paruošta programa, Kalėdų senelio apsilankymas ir šiltas bendravimas  sukūrė nuostabią atmosferą, įžiebusią vaikams ir šventės dalyviams džiaugsmingą nuotaiką.

Savo ruožtu Vaiko teisių apsaugos skyrius surengė neįprastą siurprizą vaikams ir padovanojo piešimui parengtą drobę, kurioje mažieji įamžins savo svajones. 

„Galima tikėtis, kad vaikų piešinio pateikimas ir jų lūkesčių aptarimas, sudarys galimybę dar vienam maloniam susitikimui su globojamais vaikais, pasidalinant kartu patirtais švenčių įspūdžiais. Šis vaikų piešinys bus saugomas Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje“, - teigė D. Burbaitė.

 

X