DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Tarnybos atstovai pasveikino Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialinio centro auklėtinius artėjančių švenčių proga

Prieš gražiausias žiemos šventes Nemenčinės mieste veikiantis VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ savo kalėdine nuotaika tradiciškai dalinosi su visais susirinkusiais.

Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras virto šventiška pasakų erdve, kurioje pakilią nuotaiką skleidė vaikų spektakliai, sukurti pagal populiarias pasaulio pasakas, muzikiniai pasirodymai, šokiai, įspūdingi kalėdiniai kostiumai, vaikų juokas bei žiūrovų plojimai.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Įvaikinimo ir globos skyriaus patarėja Rūta Pabedinskienė, Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus l. e. p. vedėja Silva Lukoševičienė, Vilniaus rajono vicemerė Teresa Demeško, Vilniaus rajono Socialinių paslaugų centro direktorė Beata Bartkienė renginio metu pasveikinti vaikus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

„Įstaigos vadovams dėkoju už meilę vaikams, už nuolatinį tobulėjimą, veržlumą, neišsenkančią energiją ir kantrybę. O jums, vaikai, linkiu kalėdinę šilumą, jaukumą, viltį jausti kiekvieną dieną. Linkiu tikėti savo jėgomis ir esančiais šalia“, - sakė l.e.p. vedėja S. Lukoševičienė.

 

X