DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Tarnybos specialistai dalyvavo pagalbos centro „Sprendžiame kartu“ atidaryme

Spalio 10 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Pagalbos vaikams skyriaus vedėja Evelina Firaitė ir institucinės globos pertvarkos projekto Vaiko ir šeimos gerovės ekspertas Audrius Natkevičius dalyvavo kompleksinės pagalbos ir paramos centro „Sprendžiame kartu“ atidaryme. Įstaigą atidarė Dingusių žmonių šeimų paramos centras. Atidarymo kaspiną perkirpo Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis, Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis ir Dingusių žmonių šeimų paramos centro direktorė Natalja Kurčinskaja.

„Esame įsitikinę, kad tik veikdami kartu: valstybės institucijos, savivaldybės ir jų įstaigos, seniūnijos, bendruomenės, nevyriausybinių organizacijų kolegos, užsienio šalių ambasados – galime vykdyti efektyvią prekybos žmonėmis ir smurto artimoje aplinkoje prevenciją, teikti kvalifikuotą bei specializuotą pagalbą nukentėjusiems asmenims, “ – sakė Dingusių žmonių šeimų paramos centro direktorė Natalja Kurčinskaja.

Renginio dalyviai supažindinti su centro teikiama pagalba asmenims, nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir smurto artimoje aplinkoje. Šiame daugiafunkciniame centre bus teikiama laikina pastogė nukentėjusiems žmonėms, tarp jų moterims ir vaikams, specialistų konsultacijos, vykdomos veiklos, padedančios tokiems asmenims integruotis į visuomenę. O gautas pelnas už atidarytoje Emmaus socialinėje parduotuvėje nupirktus daiktus bus skiriamas centrui, teikiant pagalbą nuo prekybos žmonėmis ir smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems žmonėms. 

Daugiau informacijos Dingusių žmonių šeimų paramos centro „Facebook“ paskyroje

X