DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Ukmergės Tarnybų darbuotojai ištesėjo globos centro vaikams duotą pažadą

Tarpšventiniu laikotarpiu Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Ukmergės rajone (toliau – VTAS) darbuotojai kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Ukmergės priešgaisrine gelbėjimo tarnyba (toliau – Vilniaus  APGV) kaip ir buvo žadėję, suorganizavo renginį globos centro vaikams. 
VTAS darbuotojos Rita Grigienė, Romualda Civilkienė ir Audronė Jasionienė kartu su Ukmergės globos centro laikinosios grupės ugdytiniais ir jų socialine darbuotoja Rita Dūdiene lankėsi Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Jos viršininkas Dainius Vyšniauskas susipažino vaikus su ugniagesio-gelbėtojo profesija, papasakojo apie gaisrų pavojus, mokė, kaip jų išvengti ir kaip elgtis kilus gaisrui. 
„Vaikai sužinojo, kad ugniagesys dirba 24 val., privalo būti puikios fizinės formos, daug sportuoti, o į gaisrą ar kitą nelaimę geba pasiruošti vos per 1 minutę. Taip pat vaikai savo rankomis galėjo paliesti ugniagesių aprangą, iš arti apžiūrėti automobilius, įrangą, kuri reikalinga gesinant gaisrą, gelbėjant žmones. Ukmergės globos centro ugdytiniai pabuvojo ir imitaciniame dūmų kambaryje. Čia vaikai buvo mokomi, kaip elgtis gaisro atveju, įgijo žinių apie saugų elgesį su ugnimi, gavo dovanų mokomuosius plakatus, sužinojo, kokia svarbi ir reikalinga ugniagesio-gelbėtojo profesija“, – sako VTAS darbuotoja R. Grigienė. 
VTAS darbuotojos rado progą susirinkusiems vaikams priminti, kad iškilus pavojui jie visuomet gali kreiptis ir į bet kurį vaiko teisių apsaugos specialistą.

 

X