DĖMESIO! Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba) administracija Vilniuje kraustosi į naujas patalpas - iš A. Vivulskio g. 13 į Labdarių g. 8.

Dėl kraustymosi galimi ryšio, tiek interneto, tiek stacionarių telefonų, sutrikimai, todėl prašome kantrybės ir supratingumo šiomis dienomis, jeigu nepavyktų operatyviai susisiekti su Tarnybos administracijos darbuotojais.

Naujienos

Vaiko teisių apsaugos ir švietimo specialistų susitikime Varėnoje skambėjo padėkos žodžiai

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Varėnos rajone specialistai susitiko su Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus darbuotojais, ugdymo įstaigų  atstovais.

Aušra Bačinskienė, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Varėnos rajone patarėja, susirinkusiesiems pristatė vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos ypatumus ir esminius pakeitimus, įsigaliojusius liepos mėnesį, kartu su Vaiko teisių apsaugos įstatymo pakeitimais.

Patarėja pristatė pagrindinius Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos veiklos principus. „Susirinkę pedagogai domėjosi  Tarnybos darbu: kiek buvo gauta pranešimų apie galimus vaiko teisių pažeidimus, kokie pranešimų nagrinėjimo rezultatai, kiek buvo nustatyta grėsmės lygių, kiek vaikų buvo paimta iš nesaugios aplinkos, kiek vaikų nustatyta laikinoji globa,“ - sako A. Bačinskienė.

Pasitarime dalyvavę specialistai taip pat domėjosi, kiek vaikų iš įstatyminių atstovų buvo paimta Varėnos rajone, lyginant su kitomis Alytaus apskrities savivaldybėmis. Pedagogams, anot A. Bačinskienės, rūpėjo reikalavimai, taikomi vaikų globėjams: „Besidomintiems išsamiai atsakyta į visus klausimus.“

Patarėja padėkojo už geranoriškumą ir paskatino susitikime dalyvavusių  institucijų atstovus dar glaudžiau bendradarbiauti ir ateinančiais metais.

 

X